Mąka kukurydziana BIO 400g Natu

NAT_0325

5,55 zł

Zyskujesz 5 pkt [?]

Ekologiczna mąka kukurydziana otrzymana ze zmielonego ziarna kukurydzy. Jest produktem mającym szerokie zastosowanie kulinarne. Dobrze miesza się z innymi mąkami nadając im lekkości, dlatego polecana jest do wypieku ciast, babeczek, chleba, placków i wafli. Wypieki z mąki kukurydzianej mają piękną złotą barwę. Doskonale nadaje się również do panierowania, na tortille oraz jako dodatek do placków ziemniaczanych, deserów i puddingów. Służy jako zagęszczacz do zup i sosów.


Skład: mąka kukurydziana


Producent:

Kilka słów o producencie: Natu
Natu, to marka obecna w branży żywności ekologicznej od 2001 roku, która zawsze na pierwszym miejscu stawiała i nadal stawia wysoką jakość oferowanych produktów, z objętych certyfikatem rolnictwa ekologicznego. Firma prowadzona z pasją i zaangażowaniem, przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad poszanowania środowiska naturalnego i praw natury.
Oprócz swojej bogatej oferty sygnowanej znakiem "NATU", firma jest czołowym dystrybutorem wielu ekologicznych marek europejskich, takich jak: Castagno, Ecomil, Narturgreen, Cosmoveda, Topfer i innych.
W tej chwili jest to jedyna duża firma dystrybucyjna w naszym kraju, która w swojej ofercie posiada wyłącznie produkty z atestem ekologicznym.
Czas wysyłki2-5 dni

Napisz opinię

Mąka kukurydziana BIO 400g Natu

Mąka kukurydziana BIO 400g Natu

Ekologiczna mąka kukurydziana otrzymana ze zmielonego ziarna kukurydzy.

Produkty powiązane

Góra