Tapioka mielona BIO 300g Natu

NAT_0337

7,32 zł

Zyskujesz 7 pkt [?]

Ekologiczna tapioka to rodzaj kaszy, który otrzymywany jest z manioku. Powstaje w wyniku wymywania skrobi, a następnie poddawana jest suszeniu odpowiednia metodą. Ma postać drobnych granulek pęczniejących w wodzie. Posiada białą barwę. Tapioka zawiera w swoim składzie węglowodory, które są lekkostrawne oraz znikome ilości białka. Produkt w formie zmielonej (mączki)

Producent:

skrobia z manioku mielona

Kilka słów o producencie: Natu
Natu, to marka obecna w branży żywności ekologicznej od 2001 roku, która zawsze na pierwszym miejscu stawiała i nadal stawia wysoką jakość oferowanych produktów, z objętych certyfikatem rolnictwa ekologicznego. Firma prowadzona z pasją i zaangażowaniem, przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad poszanowania środowiska naturalnego i praw natury.
Oprócz swojej bogatej oferty sygnowanej znakiem "NATU", firma jest czołowym dystrybutorem wielu ekologicznych marek europejskich, takich jak: Castagno, Ecomil, Narturgreen, Cosmoveda, Topfer i innych.
W tej chwili jest to jedyna duża firma dystrybucyjna w naszym kraju, która w swojej ofercie posiada wyłącznie produkty z atestem ekologicznym.
Czas wysyłki2-5 dni

Napisz opinię

Tapioka mielona BIO 300g Natu

Tapioka mielona BIO 300g Natu

Ekologiczna tapioka to rodzaj kaszy, który otrzymywany jest z manioku.

Produkty powiązane

Góra