Pluszowy Zestaw Majsterkowicza 18 mies. Melissa & Doug

M&D_13038

96,90 zł 114,00 zł

Zyskujesz 96 pkt [?]

Zestaw małego majsterkowicza złożony z pluszowych, bezpiecznych narzędzi, zapewni dziecku mnóstwo zabawy. Od teraz mały człowiek może naprawiać w domu wszystko co wymaga naprawy i pomagać rodzicom w pracach remontowych. Wszystkie elementy zabawki są mięciutkie i bezpieczne. Narzędzia można prać w pralce. Przeznaczone dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Producent:

Melissa & Doug to firma, która zaczęła projektowanie zabawek w piwnicy ponad 20 lat temu! W tym momencie oferuje ponad 2000 produktów dla dzieci w każdym wieku. Zabawki Melissa & Doug są niezwykle lubiane przez dzieci, ale również cenione przez ich rodziców. Charakteryzują się niesamowitym wzornictwem, doskonałą jakością oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany.

Czas wysyłki 24 godziny
Promocje Dzień Dziecka 2019

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Pluszowy Zestaw Majsterkowicza 18 mies. Melissa & Doug

Pluszowy Zestaw Majsterkowicza 18 mies. Melissa & Doug

Zestaw małego majsterkowicza złożony z pluszowych, bezpiecznych narzędzi, zapewni dziecku mnóstwo zabawy. Od teraz mały człowiek może naprawiać w domu wszystko co wymaga naprawy i pomagać rodzicom w pracach remontowych. Wszystkie elementy zabawki są mięciutkie i bezpieczne. Narzędzia można prać w pralce.

Produkty powiązane

Góra