Najlepsi sprzedawcy

Łącznie produktów: 4449

Mleko ryżowe z wapniem to napój w 100% roślinny. Nie zawiera glutenu, cholesterolu oraz laktozy.

Taniej 1,09 zł

Pełnoziarnista kaszka jaglana dla najmłodszych.

Taniej -10%

Bambo Nature to pieluszki przyjazne środowisku naturalnemu. Zapewniają dziecku komfort i swobodę ruchów, bez potrzeby pójścia na kompromis ze środowiskiem, delikatne i przyjemne w dotyku. Opakowanie zawiera 60 pieluszek.

Mleko ryżowe to napój w 100% roślinny, produkowany z brązowego ryżu. Nie zawiera cholesterolu, glutenu oraz laktozy.

Taniej 1,09 zł

Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatny i czuły dotyk mamy w połączeniu z najprostszym składem na świecie. Delikatna tkanina w połączeniu z czysta wodą oraz odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta. Tak powstał przepis na bezpieczne i skuteczne oczyszczanie wrażliwej skóry Malucha.

Taniej -10%

Ekologiczny napój jaglany. Idealny do wszelkiego rodzaju płatków śniadaniowych

Taniej -10%

Napój owsiany naturalny bez dodatku cukru. Idealny do wszelkiego rodzaju płatków śniadaniowych, kakao, doskonale nadaje się do kawy. Nie zawiera cholesterolu, laktozy, w 100% pochodzenia roślinnego, bez sztucznych substancji aromatycznych i konserwantów.

Taniej 1,09 zł

Pełnoziarnista kaszka zbożowa z ziaren owsa dla najmłodszych.

Pełnoziarnista kaszka ryżowa dla najmłodszych.

Mleko ryżowe z migdałami to napój w 100% roślinny, produkowany przeważnie z brązowego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy.

Taniej -10%

Bambo Nature to pieluszki przyjazne środowisku naturalnemu. Zapewniają dziecku komfort i swobodę ruchów, bez potrzeby pójścia na kompromis ze środowiskiem, delikatne i przyjemne w dotyku. Opakowanie zawiera 54 pieluszek.

Ekologiczne chrupki Crunchy Snack kasza jaglana firmy Holle z bezglutenowego ekologicznego zboża to idealna przekąska na zaspokojenie małego głodu.

Chusteczki nawilżane Bambo Nature z plastikowym otwarciem. Materiał wolny od chloru, nie wybielany optycznie.

Taniej -10%

Bambo Nature to pieluszki przyjazne środowisku naturalnemu. Zapewniają dziecku komfort i swobodę ruchów, bez potrzeby pójścia na kompromis ze środowiskiem, delikatne i przyjemne w dotyku. Opakowanie zawiera 30 pieluszek.

Taniej 1,09 zł

Pełnoziarnista kaszka zbożowa z ziaren orkiszu dla najmłodszych.

Pełnoziarnista kaszka zbożowa - mix 3 zbóż dla najmłodszych (70% ryżowa, 20% kukurydziana, 10% jaglana)

Taniej -10%

Bambo Nature to pieluszki przyjazne środowisku naturalnemu. Zapewniają dziecku komfort i swobodę ruchów, bez potrzeby pójścia na kompromis ze środowiskiem, delikatne i przyjemne w dotyku. Opakowanie zawiera 60 pieluszek.

Taniej -10%

Napój ryżowy z wapniem powstaje z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym.

Kaszka kukurydziana z pełnego przemiału z dodatkiem tapioki dla najmłodszych.

Taniej -10%

Napój sojowy z soi niemodyfikowanej genetycznie, naturalny bez dodatku cukru i cholesterolu.

Deser ryżowo-czekoladowy wytwarzany jest z ziarna ryżu pochodzącego z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, glutenu, laktozy i białek mleka.

Deser ryżowy z wanilią wytwarzany jest z ziarna ryżu pochodzącego z upraw ekologicznych, produkt nie zawiera soi, glutenu, laktozy i białek mleka.

Ekologiczny niesłodzony napój migdałowy jest wytwarzany z rozdrobnionych migdałów.

Taniej -10%

Bambo Nature to pieluchomajtki przyjazne środowisku naturalnemu. Zapewniają dziecku komfort i swobodę ruchów, bez potrzeby pójścia na kompromis ze środowiskiem, delikatne i przyjemne w dotyku. Opakowanie zawiera 20 pieluchomajtek.

100% naturalna kaszka dla niemowląt i małych dzieci. Do przyrządzania z dodatkiem mleka dla niemowląt i dzieci, jako dodatek do dań warzywnych lub bezmlecznych kaszek owocowo-zbożowych.

Ekologiczny napój migdałowy z wapniem jest wytwarzany z rozdrobnionych migdałów z dodatkiem syropu z agawy i alg morskich.

Pełnoziarnista kaszka zbożowa z ziaren pszenicy z dodatkiem banana dla najmłodszych.

Pełnoziarnista kaszka zbożowa z muesli dla najmłodszych.

Taniej -10%

Bambo Nature to pieluszki przyjazne środowisku naturalnemu. Zapewniają dziecku komfort i swobodę ruchów, bez potrzeby pójścia na kompromis ze środowiskiem, delikatne i przyjemne w dotyku. Opakowanie zawiera 66 pieluszek.

Taniej -10%

Napój ryżowy z pełnoziarnistego ryżu, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym.

Pełnoziarnista, mleczno-jaglana kaszka dla najmłodszych.

Napój owsiany czekoladowy wytwarzany jest z ziarna owsa pochodzącego z upraw ekologicznych, nie zawiera soi i laktozy.

Pełnoziarnista, mleczno-pszenna kaszka dla najmłodszych o smaku bananowym.

Dietetyczny sok owocowy z witaminą C, bez dodatku cukru. Bezpośrednio tłoczony. Sok w 100% ekologiczny.

Deser ryżowy o smaku czekoladowym. Produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy.

Taniej -10%

Bambo Nature to pieluszki przyjazne środowisku naturalnemu. Zapewniają dziecku komfort i swobodę ruchów, bez potrzeby pójścia na kompromis ze środowiskiem, delikatne i przyjemne w dotyku. Opakowanie zawiera 54 pieluszki.

Wieloziarnista kaszka muesli z owocami dla najmłodszych.

Taniej -10%

Bambo Newborn to pieluszki przyjazne środowisku naturalnemu. Zapewniają dziecku komfort i swobodę ruchów, bez potrzeby pójścia na kompromis ze środowiskiem, delikatne i przyjemne w dotyku. Opakowanie zawiera 28 pieluszek.

Ekologiczny napój kokosowy niesłodzony.

Naturalny, ekologiczny sok z czerwonych winogron.

Taniej 4,29 zł

100% sok z miąższu owoców gravioli, pochodzącej z Ameryki Środkowej.

Deser ryżowy o smaku waniliowym. Produkt w 100% roślinny, nie zawiera laktozy.

Taniej 1,09 zł

Pełnoziarnista kaszka zbożowa z ziaren pszenicy dla najmłodszych.

100% naturalna kaszka dla niemowląt i małych dzieci. Do przyrządzania z dodatkiem mleka dla niemowląt i dzieci, jako dodatek do dań warzywnych lub bezmlecznych kaszek owocowo-zbożowych.

Taniej -10%

Napój owsiany z wapniem. Idealny do wszelkiego rodzaju płatków śniadaniowych, kakao, doskonale nadaje się do kawy. Nie zawiera cholesterolu, laktozy, w 100% pochodzenia roślinnego, bez sztucznych substancji aromatycznych i konserwantów.

Pełnoziarnista, mleczno-orkiszowa kaszka dla najmłodszych.

Naturalny sok z ekologicznych buraków. Sok niewitaminizowany sztucznie.

Wieloziarnista kaszka muesli z Corn Flakes dla najmłodszych.

100% naturalna kaszka z ziaren z pełnego przemiału: pszenica proso, jęczmień, żyto, owies, kukurydza. Dla niemowląt i małych dzieci. Do przyrządzania z dodatkiem mleka dla niemowląt i dzieci, jako dodatek do dań warzywnych lub bezmlecznych kaszek owocowo-zbożowych. Doskonała również zagęszczania sosów i zup. Zawiera gluten. Nie zawiera cukru, mleka oraz...

Pełnoziarnista kaszka jaglano-ryżowa firmy Lebenswert dla dzieci powyżej 4 miesiąca życia, przygotowana specjalnie dla naszych pociech

Napój ryżowy z wapniem wytwarzany jest z ziarna ryżu pochodzących z upraw ekologicznych, nie zawiera soi, laktozy, glutenu.  

Bezglutenowe paluszki słone kukurydziane.

100% naturalna kaszka dla niemowląt i małych dzieci. Do przyrządzania z dodatkiem mleka dla niemowląt i dzieci, jako dodatek do dań warzywnych lub bezmlecznych kaszek owocowo-zbożowych. Doskonała również zagęszczania sosów i zup. Nie zawiera cukru, mleka, sztucznych aromatów.

Uniwersalny, niebiologiczny, skoncentrowany proszek do prania do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego.

Taniej -10%

Napój orkiszowy z dodatkiem migdałów bez dodatku cukru, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym.

Bezpośredni sok z ekologicznych limonek, pochodzących ze słonecznej Sycylii. Polecamy jako dodatek do marynat i sosów.

Ekologiczne chrupki Crunchy Snack kasza jaglana-mango firmy Holle z bezglutenowego ekologicznego zboża to idealna przekąska na zaspokojenie małego głodu.

Informacje na temat opakowania

Lizak przeznaczony jest głównie dla dzieci ze skłonnością do zaburzeń gardła, krtani oraz górnych dróg oddechowych.

Góra