Mleko ryżowe - napój z wapniem 1L BIO Vitariz

POLBE_028

8,50 zł

Zyskujesz 8 pkt [?]

Mleko ryżowe z wapniem to napój w 100% roślinny, produkowany przeważnie z brązowego ryżu. W porównaniu z mlekiem krowim, zawiera więcej węglowodanów, ale nie zawiera znaczących ilości wapnia i białka. Nie zawiera również glutenu, cholesterolu oraz laktozy. Często wzbogacany w witaminy i sole mineralne, włącznie z wapniem, witaminę B12, witaminę B3, i żelazem. Vitariz to innowacyjna gama dietetycznych produktów ryżowych marki Alinor, która oferuje bogactwo właściwości odżywczych i wyjątkowy smak. Produkty Vitariz produkowane są w 100% ze składników roślinnych i posiadają certyfikat rolnictwa ekologicznego. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 3-4 dni. Przed użyciem wstrząsnąć.

Producent:

woda, ryż (14%), algi Lithothamnion Calcareum (0,4%), olej słonecznikowy, sól morska

Filozofia firmy sprowadza się do wyrażenia dwumianowego: tradycja i innowacja. Tradycja, jako stałość i solidność firmy, która produkuje wyroby o przedłużonej trwałości już od 1975 roku, a  innowacja rozumiana przez pryzmat inwestowania w badania i rozwój, w drodze do uzyskania najlepszego z możliwych stosunku jakości do ceny. Trend „organiczny” jaki przyświeca firmie jest wyrazem podstawowych wartości, którym firma hołduje, w odniesieniu do ludzkości i ziemi.

Firma Alinor została wyróżniona ISO 9001:2008 oraz certyfikatem IFS (International Food Standard) przez DNV (Det Norske Veritas).

Czas wysyłki 24 godziny

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Mleko ryżowe - napój z wapniem 1L BIO Vitariz

Mleko ryżowe - napój z wapniem 1L BIO Vitariz

Mleko ryżowe z wapniem to napój w 100% roślinny. Nie zawiera glutenu, cholesterolu oraz laktozy.

Góra