2w1 nocnik turystyczny i nakładka na WC niebieski Potette Plus

BABY&T_30229PPBLUE

79,00 zł

Zyskujesz 79 pkt [?]

Jest to wielokrotnie nagradzany produkt typu 2 w 1 – nocnik i nakładka na toaletę, która pasuje na każdy rodzaj muszli. W zależności od potrzeb nocniczek można wyposażyć w silikonowy wkład który znacznie ułatwia jego utrzymanie w czystości kiedy używany jest w domu lub w jednorazowe, pochłaniające ciecz i przykre zapachy woreczki, dzięki którym nocnik stanie się idealnym rozwiązaniem turystycznym.
Z nocniczkiem tym, dużo łatwiej jest przetrwać okres odpieluszkowania maluchów i przyuczania dzieci starszych do samodzielnego korzystania z toalety.

Gwarantem bezpiecznego użytkowania są nóżki z systemem antypoślizgowym. Jest to zapewnienie dziecku maksimum higieny i bezpieczeństwa podczas korzystania z toalety w miejscach publicznych. Nowatorski system składania nóżek oraz jego lekkość sprawiają, że jest to nocnik bardzo praktyczny i wygodny w transporcie. Przyda się wszędzie tam, gdzie zabierasz ze sobą dziecko - poczynając od spaceru, placu zabaw poprzez samochód, pociąg, plażę aż po leśny biwak czy pobyt w szpitalu.

Niewielkie rozmiary i waga sprawiają, że można go mieć zawsze przy sobie, gdyż zmieści sie w podręcznej torbie na pieluchy czy wózkowym koszyku.


Nocnik zalecany jest do użytku przez dzieci w wieku od 15 miesięcy, natomiast nakładka może być stosowana od 24 miesiąca życia nawet do 6 roku życia. Maksymalne obciążenie produktu wynosi 25 kg. Nocniczek został wykonany z materiałów o wysokiej jakości i pasuje do wszystkich desek sedesowych.

● Dwufunkcyjny nocnikProducent:

Amerykańska firma Potette powstała 17 lat temu z myślą o produkcji wygodnych w codziennym użytku produktów. Tak powstała cała gama nocników, wkładów oraz innych akcesoriów które są przyjazne nie tylko dla dziecka ale także dla rodziców. Marka Potette cieszy się zaufaniem wielu matek które polecają ją innym ze względu na praktyczne zastosowania w codziennym użytkowaniu.

Czas wysyłki 2-3 dni

Napisz opinię

2w1 nocnik turystyczny i nakładka na WC niebieski Potette Plus

2w1 nocnik turystyczny i nakładka na WC niebieski Potette Plus

Produkty powiązane

Góra