Olej kokosowy tłoczony na zimno BIO 500ml Dr Goerg

PLAN_007

64,90 zł

Zyskujesz 64 pkt [?]
Ekologiczny olej kokosowy, całkowicie naturalny, tłoczony na zimno. Idealny do smażenia. Bardzo dobrze wchłania się w potrawy, jego wysoka temperatura spalania powoduje niesamowicie komfortowe smażenie. Olej kokosowy, to jeden z najzdrowszych tłuszczów świata, o niskiej kaloryczności i wysokiej przyswajalności, bogaty w witaminy i minerały, a także w kwas laurynowy - znakomity naturalny środek uodparniający. Olej kokosowy w postaci płynnej, to świetny dodatek do orientalnych potraw - ale nadaje się także do różnego rodzaju deserów, wyrobów i pieczenia ciast czy wyrobu czekolady. Świetnie się wchłania, nie zmienia smaku przyrządzanej potrawy. To doskonały dodatek do sałatek, serków i zakąsek. Można go dodawać do warzyw, ryżu, makaronu.


100 g produktu zawiera średnio:
kalorie 3692 kJ/898 kcal
białko 0 g
węglowodany 0 g
tłuszcz 100,0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 95,0 g
jednonienasycone kwasy tłuszczowe 4,0 g
wielonienasycone kwasy tłuszczowe 1,0 g
kwas laurynowy 55,0 g.

Gwarancja świeżości:
Olej kokosowy oraz inne produkty ze świeżego orzecha kokosowego Dr. Goerg są produkowane w ciągu zaledwie 3 dni od zbioru orzechów w temperaturze poniżej 38 st. C. Jest to olej z pierwszego tłoczenia extra virgin.

Potwierdzona zawartość kwasu laurynowego do 59,42% (analiza z dnia 23.06.2008, Wessling Laboratorien GmbH).

Tylko Dr.Goerg oferuje najwyższej jakości produkty kokosowe Bio z zawartością kwasu laury nowego od 52 do 59,42%.


Kraj pochodzenia:
Filipiny

Producent:

100% czysty  bio olej kokosowy na zimno tłoczony z kontrolowanych upraw biologicznych
Kilka słów o producencie: Dr Goerg
To spółka niemiecko-filipińska, współpracująca z drobnymi rolnikami na Filipinach, produkująca wysokiej jakości produkty ekologiczne, słynąca z najwyższej jakości produktów z orzechów kokosowych. Uprawy pochodzą z plantacji o długich tradycjach rodzinnych, posiadających certyfikaty uprawy organicznej (certyfikat NOP – Niemiecka akredytacja produktów organicznych, certyfikat organicznej uprawy Unii Europejskiej, certyfikat organiczny USDA – Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, gwarancja standardów organicznych Brytyjskiego Konsorcjum Detalicznego).
Do produkcji używane są specjalnie selekcjonowane, tylko nieuszkodzone kokosy, tłoczone na zimno w temperaturze 38°C, jednak nie później niż w trzecim dniu po zbiorach. Cała obróbka odbywa się ręcznie, dlatego proces przetwarzania jest zupełnie nieszkodliwy dla zdrowia i zapewnienia wysoką wartość biologiczną produktów kokosowych.
Czas wysyłki2-3 dni

Napisz opinię

Olej kokosowy tłoczony na zimno BIO 500ml Dr Goerg

Olej kokosowy tłoczony na zimno BIO 500ml Dr Goerg

Olej Kokosowy tłoczony na zimno firmy Dr Goerg w 100% pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych. Jest to olej z pierwszego tłoczenia extra virgin ze świeżego orzecha kokosowego. Produkty Dr. Goerg są wytwarzane w ciągu zaledwie 3 dni od zbioru orzechów w temperaturze poniżej 38°C.

Produkty powiązane

Góra