Olej do gotowania i smażenia BIO 1L Bio Planete

BP_6522

30,68 zł

Zyskujesz 30 pkt [?]

Odporny na wysokie temperatury olej doskonale nadaje się do gotowania i smażenia. Jest bezzapachowy i bezsmakowy przez co nie zakłóca prawdziwego smaku potraw. Jest to mieszanka dwóch olei, oleju słonecznikowego i  oleju palmowego. Olej ten idealnie nadaje się do gotwania i smażenia, jego delikatny aromant nadaje potrawą niepowtażalny smak (produkt rolnictwa ekologicznego, objęty certyfikatem kontroli ECOCERT F-32600).

Producent:

ekologiczny, wysokooleinowy olej słonecznikowy 100%

Ponad 25 lat temu założyciel firmy Franz J. Moog, zakochał się w pięknej scenerii regionu Cathar, położonego między Carcassonne i Tuluzą na południu Francji. Ten słoneczny skrawek ojczyzny Voltaire’a, Balzac’a i Delacroix był idealnym miejscem do zrealizowania wizji i marzenia, jakim była farma organiczna. Początkowo skromne gospodarstwo „Domaine de la Planète" w niedługim czasie przekształciło się w drodze ewolucji w tłocznię olei, ostatecznie przyczyniając się do powstania dobrze dziś znanego znaku towarowego BIO PLANETE, rozpoznawalnego jako producenta olejów organicznych. Firma łączy w sobie nowoczesną technologię z tradycyjnymi metodami produkcji, zawsze wybierając optymalne metody przetwarzania. Warunkiem wyprodukowania najwyższej jakości olejów, są surowce, pochodzące wyłącznie z upraw stosujących ekologiczne metody gospodarowania.

Surowce są starannie dobrane i w 100% organiczne. Żeby być pewnym, że oleje są zawsze świeże, są one wyciskane na bieżąco przez cały rok. Każdy aspekt produkcji olejów jest stale monitorowany przez dział kontroli jakości. Dział kontroli jakości regularnie sprawdza oleje testując jego: skład (analizy chemiczne), wygląd i konsystencję (analizy fizyczne), smak i zapach (analizy organoleptyczne). Wszystkie produkty są testowane i certyfikowane przez Ecocert F-32600 i posiadają etykietkę „AB” (certyfikat organiczności).

Czas wysyłki2-3 dni

Napisz opinię

Olej do gotowania i smażenia BIO 1L Bio Planete

Olej do gotowania i smażenia BIO 1L Bio Planete

Odporny na wysokie temperatury olej doskonale nadaje się do gotowania i smażenia. Jest bezzapachowy i bezsmakowy przez co nie zakłóca prawdziwego smaku potraw. Jest to mieszanka dwóch olei, oleju słonecznikowego i oleju palmowego.

Produkty powiązane

Góra