Olej z wiesiołka tłoczony na zimno 100ml Olvita

OLVI_027

25,45 zł

Zyskujesz 25 pkt [?]
Olej ten tłoczony jest z nasion wiesiołka dwuletniego. W swym składzie zawiera kwas tłuszczowy: linolowy oraz kwas gamma-linolenowy, dzięki czemu zawdzięczamy mu dobroczynny wpływ na poprawę naszego zdrowia. Kwas ten jest niezbędny w procesach przemiany materii.

Producent:

olej z wiesiołka tłoczony na zimno
Kilka słów o producencie: Olvita
Firma Ol'Vita powstała w 2004 roku i jest firmą rodzinną. Jej działalność jest kontynuacją i wykorzystaniem 10-letniego doświadczenia w branży olejarskiej, z którą firma związana jest od 1994 roku.
Firma prowadzi również skup zbóż, rzepaku i innych roślin oleistych od producentów rolnych, którzy mogą skorzystać z układu kooperacyjnego i zaopatrzyć się w środki do produkcji rolnej, tj.: nawozy, środki ochrony roślin, kwalifikowany materiał siewny, pasze, narzędzia itp. Jednak głównym celem przyświecającym od samego początku działalności było wprowadzeniem na rynek Polski olejów roślinnych tłoczonych „na zimno”, których spożywanie wspomaga i zapobiega powstawaniu wielu chorób cywilizacyjnych. Oferta obejmuje oleje tłoczone z wyselekcjonowanych nasion i pestek oleistych. Oleje spełniają wszelkie wymagania wynikające z Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) i systemu HACCP. Oferowane oleje posiadają niezbędne badania jakościowe.
Czas wysyłki 24 godziny

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Olej z wiesiołka tłoczony na zimno 100ml Olvita

Olej z wiesiołka tłoczony na zimno 100ml Olvita

Olej ten tłoczony jest z nasion wiesiołka dwuletniego. W swym składzie zawiera kwas tłuszczowy: linolowy oraz kwas gamma-linolenowy.

Produkty powiązane

Góra