Olej z pestek moreli tłoczony na zimno 250ml Olvita

OLVI_033

40,00 zł

Zyskujesz 40 pkt [?]
Olej morelowy otrzymywany jest z nasion owoców moreli zwyczajnej. Olej ten jest lekki, delikatny, w smaku przypominający migdały. Jest klarowny o jasno żółtym zabarwieniu. Posiada bardzo dużo witaminy B17, która występuje naturalnie w ponad 1200 gatunkach roślin, przede wszystkim w pestkach owoców, takich jak: morela, śliwka, jabłko oraz brzoskwinia.

Producent:

olej z pestek moreli tłoczony na zimno
Kilka słów o producencie: Olvita
Firma Ol'Vita powstała w 2004 roku i jest firmą rodzinną. Jej działalność jest kontynuacją i wykorzystaniem 10-letniego doświadczenia w branży olejarskiej, z którą firma związana jest od 1994 roku.
Firma prowadzi również skup zbóż, rzepaku i innych roślin oleistych od producentów rolnych, którzy mogą skorzystać z układu kooperacyjnego i zaopatrzyć się w środki do produkcji rolnej, tj.: nawozy, środki ochrony roślin, kwalifikowany materiał siewny, pasze, narzędzia itp. Jednak głównym celem przyświecającym od samego początku działalności było wprowadzeniem na rynek Polski olejów roślinnych tłoczonych „na zimno”, których spożywanie wspomaga i zapobiega powstawaniu wielu chorób cywilizacyjnych. Oferta obejmuje oleje tłoczone z wyselekcjonowanych nasion i pestek oleistych. Oleje spełniają wszelkie wymagania wynikające z Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) i systemu HACCP. Oferowane oleje posiadają niezbędne badania jakościowe.
Czas wysyłki 2-3 dni

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Olej z pestek moreli tłoczony na zimno 250ml Olvita

Olej z pestek moreli tłoczony na zimno 250ml Olvita

Olej morelowy otrzymywany jest z nasion owoców moreli zwyczajnej. Olej ten jest lekki, delikatny, w smaku przypominający migdały, klarowny o jasno żółtym zabarwieniu.

Produkty powiązane

Góra