Olejek do masażu z masłem Shea 125 ml Earth Friendly Baby 0 mies. Lansinoh

LANSI_0003

25,01 zł

Zyskujesz 25 pkt [?]

Po miłej kąpieli z kosmetykami Earth Friendly Baby przyszedł czas na pieszczoty! Masaż mamy, przy użyciu tego olejku będzie wyjątkowym przeżyciem ! Produkt ten jest wysokiej jakości mieszaniną olejków do masażu dla dzieci w każdym wieku. Jednym ze składników jest Masło Shea ze względu na jego fantastyczne właściwości nawilżające. Pozostałe składniki to po prostu „podstawowe” olejki, tradycjnie używane do masażu skóry, bezpieczne dla Ciebie i dziecka. Olejek jest bezzapachowy I posiada unikalny mleczny kolor. Stawiamy na naturalność. Pojemność 125 ml. Earth Friendly Baby to produkty naturalne. Składniki w nich zawarte są wyłącznie pochodzenia roślinnego oraz biodegradowalne. Earth Friendly Baby jest jedną z najlepiej sprzedających się w Wielkiej Brytanii serii naturalnych produktów do pielęgnacji włosów i skóry niemowląt oraz małych dzieci.

Producent:

Firma Lansinoh została stworzona z myślą o karmiących matkach i może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem. Wszystkie działania firmy Lansinoh zmierzają w jednym kierunku – udzielenia wsparcia i pomocy matkom, które wybrały to co najbardziej naturalne i najlepsze dla ich dzieci – karmienie piersią. Produkty Lansinoh są wybierane i nagradzane w wielu konkursach na całym świecie.
Czas wysyłki 2-3 dni

Napisz opinię

Olejek do masażu z masłem Shea 125 ml Earth Friendly Baby 0 mies. Lansinoh

Olejek do masażu z masłem Shea 125 ml Earth Friendly Baby 0 mies. Lansinoh

Wysokiej jakości olejek do masażu dla dzieci w każdym wieku. Jednym ze składników jest Masło Shea ze względu na jego fantastyczne właściwości nawilżające.

Produkty powiązane

Góra