Oliwa z oliwek dla dzieci extra viergine 250ml Gabro

BP_2519

21,89 zł

Zyskujesz 21 pkt [?]

Niniejsza oliwa jest efektem pierwszego tłoczenia na zimno oliwek pochodzących z upraw ekologicznych ze stuletniej rodzinnej plantacji Gabro, położonej u stóp Góry Pollino na wybrzeżu Morza Jońskiego we włoskiej Kalabrii. Ekologiczna uprawa oliwek, zbiór, tłoczenie i butelkowanie oliwy są pod kontrolą AIAB – Assoziacione Italiana di Agricoltura Biologica (Włoskiego Stowarzyszenia Rolnictwa Ekologicznego). Oliwa ta, z uwagi na łatwą przyswajalność i zrównoważoną kompozycję kwasów tłuszczowych oraz absolutnie delikatny smak, jest szczególnie przeznaczona do konsumpcji dla dzieci w pożywieniu podawanym od momentu odstawienia od piersi lub butelki.
Celowa selekcja gatunków oliwek powoduje tutaj taką kompozycję kwasów tłuszczowych, która przypomina zestaw kwasów tłuszczowych mleka matki. 

Producent:

Oliwa z oliwek.
Czas wysyłki2-3 dni

Napisz opinię

Oliwa z oliwek dla dzieci extra viergine 250ml Gabro

Oliwa z oliwek dla dzieci extra viergine 250ml Gabro

Oliwa ta jest efektem pierwszego tłoczenia na zimno oliwek pochodzących z upraw ekologicznych ze stuletniej rodzinnej plantacji Gabro, położonej u stóp Góry Pollino na wybrzeżu Morza Jońskiego we włoskiej Kalabrii. Jest szczególnie przeznaczona do konsumpcji dla dzieci w pożywieniu podawanym od momentu odstawienia od piersi lub butelki.

Produkty powiązane

Góra