Sok Rumiane policzki Multi BIO z czerwonych owoców 750ml Rabenhorst

VIC_0387

Więcej za mniej:
Kupując w wielopakach oszczędzasz

2 szt.

-3%

3 szt.

-5%

6 szt.

-8%

16,50 zł

Zyskujesz 16 pkt [?]

Rumiane Policzki Multi jest pewnym od pokoleń, wartościowym produktem dla małych i dużych dzieci. Zawiera 100% bezpośrednio tłoczonych soków wyłącznie ze świeżych i dojrzałych owoców. Bogaty w naturalne witaminy. Soki owocowe dostarczają organizmowi naturalnych witamin, minerałów oraz energii. Witamina C wzmacnia system immunologiczny organizmu. Można pić ciepłe lub zimne, nie gotować. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Produkt rolnictwa ekologicznego, system kontroli WE 2092/9.

 

Skład: ekologiczne soki z czerwonych winogron, z jabłek, przecier z aceroli, z bzu czarnego, przecier z owoców głogu

Producent:

Kilka słów o producencie: Rabenhorst
Producent wysokiej jakości soków owocowych i warzywnych BIO, nektarów BIO, soków dla dzieci BIO z serii "Rumiane Policzki'', Smoothie BIO, soków prozdrowotnych z serii "VITASSE". 200 letnia tradycja, 200 letnie doświadczenie i uznana obecność na rynku soków w Europie. Rabenhorst zawsze produkował w zgodzie z naturą, w  rzeczywistości był producentem żywności organicznej na długo zanim produkty organiczne były w modzie.
Narodziny pierwszego soku Rabenhorst – soku winogronowego, datowane są na 1898 rok, kiedy to Lauffs Alexander zdecydował się skorzystać z niedawno odkrytej przez Ludwika Pasteura metody pasteryzacji. Świeży sok winogronowy był popularny wśród hodowców winorośli od wielu lat, ale dopiero wynalezienie pasteryzacji spowodowało, że możliwe stało się przechowywanie i sprzedawanie wina "bezalkoholowego". Na kanwie tego odkrycia powstał sztandarowy do dziś dnia klasyczny Sok z czerwonych winogron firmy Rabenhorst.
Czas wysyłki 2-3 dni
Opakowanie Butelka

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Sok Rumiane policzki Multi BIO z czerwonych owoców 750ml Rabenhorst

Sok Rumiane policzki Multi BIO z czerwonych owoców 750ml Rabenhorst

Dietetyczny sok owocowy z czerwonych owoców z dodatkiem witaminy C, bez dodatku cukru. Bezpośrednio tłoczony.

Produkty powiązane

Góra