Deser dla niemowląt Przetarte Jabłko BIO 125g Holle

VIC_0281

6,25 zł

Zyskujesz 6 pkt [?]

Pyszny i zdrowy deser z przetartego jabłka, przeznaczony dla naszych pociech od 4-go miesiąca życia. Produkt nie zawiera mleka. Nie zawiera także cukru. Wyprodukowany z zachowaniem wszystkich zasad rolnictwa ekologicznego, certyfikowany przez DE-001- Okokontrollstelle i AGRO BIO TEST RE-07/2006/PL. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 48h. Przechowywać chłodnym i suchym miejscu.

Producent:

jabłko* 100%

*z upraw biologicznych

Producent artykułów spożywczych dla niemowląt i dzieci w jakości BIO oraz Demeter (niemieckie gospodarstwa ekologiczne w rolnictwo biodynamicznym), tj.: mleko krowie i kozie w proszku, kaszki orkiszowe i jaglane, ryżowe - mleczne i bezmleczne, dania i deserki gotowe w słoiczkach.
 
Dla dobra dziecka dobierane są tylko starannie wybrane zboża i mleko z ekologicznych gospodarstw, a warzywa, owoce i mięso z ekologicznych upraw Demeter lub kwalifikowanego rolnictwa ekologicznego w południowych Niemczech. Tak wytwarzane i naturalnie uprawiane produkty są smaczne, pełne witamin i wysoce wydajne, co jest bardzo istotne w codziennej diecie u niemowląt i małych dzieci.
Czas wysyłki24 godziny
OpakowanieSłoik

Napisz opinię

Deser dla niemowląt Przetarte Jabłko BIO 125g Holle

Deser dla niemowląt Przetarte Jabłko BIO 125g Holle

Pyszny i zdrowy deser z delikatnym i przetartym jabłkiem, przygotowany specjalnie z myślą o naszych najmłodszych pociechach.

Produkty powiązane

Góra