Deser dla Niemowląt BIO Jabłko 125g Lebenswert od 4 m-ca

VIC_0327

5,25 zł

Zyskujesz 5 pkt [?]

Pyszne i pożywne danie z jabłkiem, przygotowane specjalnie dla naszych pociech, polecane dla dzieci od 4 miesiąca życia. Produkt czysty biologicznie, bezmleczny, bez dodatku soli i cukru oraz bez przemysłowych środków chemicznych.


Wraz z wprowadzeniem żywności uzupełniającej w kolejnych tygodniach życia dziecka, dieta naszych pociech zaczyna być bardziej urozmaicona. Oferta owoców i przecierów warzywnych, które możesz dawać dziecku jest coraz większa. Wskazane jest, aby rozpocząć od dań warzywnych lub przecierów owocowych, ale tylko jednoskładnikowych. Jeśli składnik jest tolerowany, dobrze przyswajalny, można uzupełniać dietę w każdym kolejnym tygodniu o nowy składnik.


Od 8 miesiąca można rozpocząć wprowadzanie jedzenia o grubszej fakturze. Trzeba jednak pamiętać o optymalnym doborze składników żywieniowych, wynikającym z rosnących potrzeb żywieniowych rosnącego dziecka.  • Wszystkie produkty posiadają certyfikaty ekologiczne i spełniają rygorystyczne wymogi rolnictwa ekologicznego.
  • Gwarantowane wykorzystanie, naturalnych, biologicznych, niemodyfikowanych genetycznie składników
  • Brak syntetycznych nawozów sztucznych
  • Wolne od wzmacniaczy smaków, kolorów i konserwantów
  • Rośliny uprawiane na naturalnych kompostach, bez udziału nawozów chemicznych

Producent:

jabłko* (100%)

* rolnictwo ekologiczne

Lebenswert to niemiecki producent żywności ekologicznej dla niemowląt. Firma działa zgodnie z ideą "biznes w zgodzie z naturą". Wszystkie produkty Lebenswert posiadają certyfikaty ekologiczne i spełniają surowe wymogi rolnictwa ekologicznego. Oferta firmy składa się głównie z kaszek pełnoziarnistych oraz gotowych dań i deserów. Pomimo że marka Lebenswert jest znana na rynku zaledwie od kilku lat, już zyskała szerokie grono klientów, szczególnie na rynku niemieckim.
Czas wysyłki24 godziny
OpakowanieSłoik

Napisz opinię

Deser dla Niemowląt BIO Jabłko 125g Lebenswert od 4 m-ca

Deser dla Niemowląt BIO Jabłko 125g Lebenswert od 4 m-ca

Pyszne i pożywne danie z jabłkiem, przygotowane specjalnie dla naszych pociech, polecane dla dzieci od 4 miesiąca życia

Produkty powiązane

Góra