Taniej -10%

Pieluchomajtki Ekologiczne Bambo Nature 6 XL 18 szt. 18 kg Abena

Pieluchomajtki Ekologiczne Bambo Nature 6 XL 18 szt. 18 kg Abena

ABE_014

29,48 zł 32,75 zł

Zyskujesz 29 pkt [?]

Ekologiczne pieluchomajtki dla dzieci Bambo Nature wyposażone są w łatwe do regulowania przylepcorzepy, które mogą być odklejane i przyklejane tak często jak tylko to konieczne, upewniając się, że Twoje dziecko może aktywnie i bezpiecznie spędzić dzień. Skuteczne barierki ochronne dobrze dopasowują się do ciała oraz minimalizują ryzyko wystąpienia przecieku. Oddychająca powierzchnia pozwala skórze dziecka oddychać. Wysoko chłonny rdzeń pieluszki zapewnia wysoki poziom chłonności oraz suchą powierzchnię. Łatwo dopasowujące się falbanki boczne ze stretchem zapewniają zwiększenie wygody oraz swobody ruchów. Wskaźnik wilgotności pokazuje jak mokra jest pieluszka. Pieluszki Bambo Nature są oznaczone Nordyckim Eko-znakiem 'Swan' co oznacza, że są one w pełni ekologiczne od surowców użytych przy produkcji po utylizację.

warstwa z polipropylenu przypominająca materiał, wkład chłonny z bielonej nadtlenkiem wodoru masy celulozowej, materiał chłonący z poliakrylanu, absorbent nie jest oparty na kwasie akrylowym, a na skrobi ziemniaczanej i granulacie, system zamknięcia na rzepy z polipropylenu. Klej: termotopliwy. Ściągacze wykonane ze spandexu.

Producentem i właścicielem marki Bambo Nature jest firma Abena. Abena Polska sp. z o.o. została założona w roku 2005 przez duńską firmę ABENA Institutions Holding A/S. Od tego czasu ciągle się rozwija oraz ma coraz większe znaczenie na polskim rynku wyrobów medycznych i w sektorze opieki. Firma zajmuje się dystrybucją artykułów higienicznych min. pieluszek dla dzieci, pieluchomajtek, podkładów higienicznych itp. W swoim szerokim asortymencie posiada również środki higieny osobistej , kosmetyki do mycia i pielęgnacji ciała. Głównymi odbiorcami są domy pomocy społecznej, szpitale, apteki oraz osoby prywatne. Ze względu na szeroką gamę produktów każdy może znaleźć coś dla siebie.

Coraz więcej produktów Abeny otrzymuje Skandynawski Znak Ekologiczny „Swan”. Skandynawski Znak Ekologiczny przyznawana jest od 1989 roku przez Nordic Council of Ministers, czyli stowarzyszenie Ministrów Krajów Skandynawskich: Szwecji, Finlandii, Norwegii i Islandii, a od 1997 roku i Danii. Z rosnącą dbałością o ekologię, każdy producent musi posiadać dla swoich produktów politykę redukowania negatywnego oddziaływania na środowisko. Abena z pełną odpowiedzialnością i zrozumieniem dla ochrony środowiska wypełnia swoją misję.
Czas wysyłki 24 godziny

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Pieluchomajtki Ekologiczne Bambo Nature 6 XL 18 szt. 18 kg Abena

Pieluchomajtki Ekologiczne Bambo Nature 6 XL 18 szt. 18 kg Abena

Bambo Nature to pieluchomajtki przyjazne środowisku naturalnemu. Zapewniają dziecku komfort i swobodę ruchów, bez potrzeby pójścia na kompromis ze środowiskiem, delikatne i przyjemne w dotyku. Opakowanie zawiera 18 pieluchomajtek.

Produkty powiązane

Góra