Środek do usuwania pleśni i grzybów bez wybielaczy nietokszyczny 500ml Ecozone

EKODYS_0097

32,50 zł

Zyskujesz 32 pkt [?]

Nietoksyczna formuła jest bezpieczna do stosowania na większości powierzchni i pomaga wyeliminować grzyby i pleśnie z trudno dostępnych miejsc w łazience takich jak fugi, okolice wanny, prysznica, toalety czy umywalki. Spray działa jak środek odkażający. W jednej chwili sprawisz, że poszarzałe czy brązowe fugi staną się higienicznie czyste. Produkt eliminuje nieprzyjemny problem grzybów i pleśni oraz dodatkowo chroni czyszczone powierzchnie przed ich ponownym. Jego zaawansowana formuła jest nietoksyczna i można ją stosować na większości powierzchni.

Producent:

Quaternary Ammonium compounds, Benzyl-C8-18- Alkyldimethyl Chlorides, water

Ecozone jest międzynarodową firmą, która tworzy ekologiczne środki czystości, produkty, a także różne eko-zakręcone gadżety, pomagające nam oszczędzać energię. Założona w 1997 roku w Anglii, Ecozone jest liderem trendu eko, propagującym ten styl życia wśród szerokiej gamy konsumentów. Firma buduje swój sukces i tworzy nowe produkty z myślą o swoich klientach i ich potrzebach, a przede wszystkim o Ziemi. Produkty Ecozone posiadają certyfikat Ecolabel.

Czas wysyłki 2-3 dni

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Środek do usuwania pleśni i grzybów bez wybielaczy nietokszyczny 500ml Ecozone

Środek do usuwania pleśni i grzybów bez wybielaczy nietokszyczny 500ml Ecozone

Nietoksyczna formuła jest bezpieczna do stosowania na większości powierzchni i pomaga wyeliminować grzyby i pleśnie z trudno dostępnych miejsc w łazience takich jak fugi, okolice wanny, prysznica, toalety czy umywalki.

Góra