Portfel dla chłopca granatowy w gwiazdy Penny Scallan

BABY&T_VWANAS

49,00 zł

Zyskujesz 49 pkt [?]

Penny Scallan Design to australijskie produkty najwyższej jakości. Artykuły cechują wysokie standardy w doborze materiałów, dbałość o detale, a także funkcjonalność.

Pierwsze kieszonkowe Twojego dziecka, legitymacja i inne dokumenty od dziś mogą być schowane w stylowym, designerskim portfelu. Dwie kieszenie zapinane na zamek, w tym jedna duża na banknoty i mniejsza, na zewnątrz portfela, aby mieć łatwy dostęp do bilonu. Dodatkowo folia, za którą można schować zdjęcia Rodziców, rodzeństwa czy swoich idoli oraz kilka przegródek na karty czy dokumenty. Całość zapinana na rzep, co ułatwia dziecku korzystanie z portfela i trzyma najważniejsze rzeczy bezpiecznie zamknięte. Portfel wykonany jest z miękkiej bawełny, z przodu ma aplikację. Wykończenia na zamku nawiązują do wybranego wzoru. Całość jest starannie obszyta lamówką.

  • kieszenie, w których można pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy
  • staranne wykonanie
  • folia, za którą można schować zdjęcia, czy plan lekcji
  • designerska aplikacja z przodu
  • wykończenia na zamkach nawiązują do wybranego wzoru
  • zapinany na rzep
  • długość po rozłożeniu: 30 cm (po złożeniu - 14 cm)

 

Producent:

Penny Scallan Design to znana i ceniona australijska marka produktów dla dzieci i niemowląt. Produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dbałością o detale, a także funkcjonalność. W ofercie Penny Scallan można znaleźć kilkaset produktów, od ubrań, plecaków, butów i toreb po akcesoria kuchenne.

Czas wysyłki2-3 dni

Napisz opinię

Portfel dla chłopca granatowy w gwiazdy Penny Scallan

Portfel dla chłopca granatowy w gwiazdy Penny Scallan

Pierwsze kieszonkowe Twojego dziecka, legitymacja i inne dokumenty od dziś mogą być schowane w stylowym, designerskim portfelu. Dwie kieszenie zapinane na zamek, w tym jedna duża na banknoty i mniejsza, na zewnątrz portfela, aby mieć łatwy dostęp do bilonu.

Produkty powiązane

Góra