Blokada antykradzieżowa Stroller Lock LittleLife

TUB_L10320

52,00 zł

Zyskujesz 52 pkt [?]

Blokada antykradzieżowa Stroller Lock daje pewność, że zostawiony wózek czy też rower pozostanie na swoim miejscu do powrotu właściciela. Wytrzymała linka oraz czterocyfrowy zamek zapewnia solidne zabezpieczenia, które jest łatwe i wygodne w użyciu. Cechy blokady Stroller Lock: posiada chowaną linkę, jest lekka i mała, z łatwością zmieści się w kieszeni, łatwa w użyciu. Waga: 100 g, długość linki: 100 cm

Producent:

LittleLife to wiodąca brytyjska marka w projektowaniu i produkcji produktów outdoorowych dla dzieci. Tworząc produkty dla dzieci firma zawsze ma na uwadze bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Wszystkie funkcje produktów są przemyślane i przetestowane, tak aby dać rodzicom gwarancję komfortu i bezpieczeństwa ich dziecka. LittleLife wierzy, że sukces wynika z wielu lat projektowania produktów do wypraw i podróżowania po świecie.

Czas wysyłki 2-5 dni

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Blokada antykradzieżowa Stroller Lock LittleLife

Blokada antykradzieżowa Stroller Lock LittleLife

Blokada antykradzieżowa Stroller Lock daje pewność, że zostawiony wózek czy też rower pozostanie na swoim miejscu do powrotu właściciela. Wytrzymała linka oraz czterocyfrowy zamek zapewnia solidne zabezpieczenia, które jest łatwe i wygodne w użyciu.

Produkty powiązane

Góra