Szelki bezpieczeństwa - Safety Harness Little Life

TUB_L10258

85,56 zł 93,00 zł

Zyskujesz 85 pkt [?]

Jak wiadomo nasze maluszki po zrobieniu pierwszych kroków szybko chcą być samodzielne i drażni je ciągła opieka rodzica. Teraz rodzic może poczuć spokój i być pewien, że dziecko jest bezpieczne. Maluszek zaś wreszcie będzie mógł robić to na co będzie miał ochotę. Uprzęże są rewelacyjne nie tylko na spacery, wędrówki, w góry czy nad morze, ale też do centrum handlowego. Najważniejsze cechy:uprząż jest w pełni regulowana, zapinana z tyłu, więc nie ma możliwości, by nasz zdolny maluch się rozpiął, do uprzęży dołączony jest pasek/smycz bezpieczeństwa, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad dzieckiem, szelki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa BS EN 13210:2004, ozdobione z przodu sympatycznym odblaskiem w kształcie jeżyka, waga 140g. Materiał: 100% poliester

Producent:

LittleLife to wiodąca brytyjska marka w projektowaniu i produkcji produktów outdoorowych dla dzieci. Tworząc produkty dla dzieci firma zawsze ma na uwadze bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Wszystkie funkcje produktów są przemyślane i przetestowane, tak aby dać rodzicom gwarancję komfortu i bezpieczeństwa ich dziecka. LittleLife wierzy, że sukces wynika z wielu lat projektowania produktów do wypraw i podróżowania po świecie.

Czas wysyłki2-5 dni

Napisz opinię

Szelki bezpieczeństwa - Safety Harness Little Life

Szelki bezpieczeństwa - Safety Harness Little Life

Jak wiadomo nasze maluszki po zrobieniu pierwszych kroków szybko chcą być samodzielne i drażni je ciągła opieka rodzica. Teraz rodzic może poczuć spokój i być pewien, że dziecko jest bezpieczne. Maluszek zaś wreszcie będzie mógł robić to na co będzie miał ochotę. Uprzęże są rewelacyjne nie tylko na spacery, wędrówki, w góry czy nad morze, ale też do centrum handlowego.

Produkty powiązane

Góra