Hypoalergiczny proszek do Zmywarek 720g Bio-D

EKODYS_0029

69,00 zł

Zyskujesz 69 pkt [?]

Skoncentrowany proszek do zmywarek. Dużo wydajniejszy od tabletek, gdyż nie jest konieczna zawartość składnika 'musującego'. Unikalny produkt Bio-d. Nie działa drażniąco, jest lepiej skoncentrowany od konwencjonalnych tabletek do zmywarek. Działa skuteczniej w połączeniu z nabłyszczaczem Bio-d. Nie zawiera chloru, substancji petrochemicznych, fosforanów, środków konserwujących, enzymów lub syntetycznych substancji zapachowych. Bezzaachowy. Bezpieczny dla szamb i dołów procesowych, łatwo biodegradowalny.

Producent:

30%: Sodium Sulphate 5%-15%: Cellulose Colloids, Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Sodium Silicate; mniej niż 5%: Non-ionic Surfactant

Bio-D jest rodzinną i niezależną firmą, której celem jest promowanie i propagowanie hiperalergicznych i przyjaznych dla środowiska detergentów. Produkty z serii Bio-D mają znikomy niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, zarówno w użyciu, jak i w procesie wytwarzania. Wszędzie gdzie jest to możliwe, wykorzystywane są surowce pochodzenia roślinnego, uzyskiwane ze źródeł odnawialnych.
Czas wysyłki 24 godziny

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Hypoalergiczny proszek do Zmywarek 720g Bio-D

Hypoalergiczny proszek do Zmywarek 720g Bio-D

Skoncentrowany proszek do zmywarek. Dużo wydajniejszy od tabletek, gdyż nie jest konieczna zawartość składnika 'musującego'. Unikalny produkt Bio-d. Nie działa drażniąco, jest lepiej skoncentrowany od konwencjonalnych tabletek do zmywarek. Działa skuteczniej w połączeniu z nabłyszczaczem Bio-d.

Produkty powiązane

Góra