Sucharki orkiszowe dla niemowląt BIO 200g Holle

VIC_0271

16,22 zł

Zyskujesz 16 pkt [?]

Naturalne sucharki orkiszowe, przygotowane specjalnie z myślą o naszych najmłodszych pociechach, przeznaczone dla dzieci od 6-go miesiąca życia. Produkt nie zawiera: jaj, pszenicy oczyszczonej, białka mleka. Bez dodatku sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Bez dodatku cukru. Zawiera gluten. Wyprodukowany z zachowaniem wszystkich zasad rolnictwa ekologicznego, certyfikowany przez DE-001- Okokontrollstelle i AGRO BIO TEST RE-07/2006/PL. Spożyć w 3-4 tyg. po otwarciu. Przechowywać chłodnym i suchym miejscu.

 


Producent:

ekologiczna mąka orkiszowa* typ 550 (83%), otręby orkiszowe* (9%), olej palmowy**, mąka z łubinu**, sól morska, drożdze, witamina B1

* rolnictwo biodynamiczne DEMETER
** rolnictwo ekologiczne

Producent artykułów spożywczych dla niemowląt i dzieci w jakości BIO oraz Demeter (niemieckie gospodarstwa ekologiczne w rolnictwo biodynamicznym), tj.: mleko krowie i kozie w proszku, kaszki orkiszowe i jaglane, ryżowe - mleczne i bezmleczne, dania i deserki gotowe w słoiczkach.
 
Dla dobra dziecka dobierane są tylko starannie wybrane zboża i mleko z ekologicznych gospodarstw, a warzywa, owoce i mięso z ekologicznych upraw Demeter lub kwalifikowanego rolnictwa ekologicznego w południowych Niemczech. Tak wytwarzane i naturalnie uprawiane produkty są smaczne, pełne witamin i wysoce wydajne, co jest bardzo istotne w codziennej diecie u niemowląt i małych dzieci.
Czas wysyłki24 godziny
OpakowanieKartonowe

Napisz opinię

Sucharki orkiszowe dla niemowląt BIO 200g Holle

Sucharki orkiszowe dla niemowląt BIO 200g Holle

Naturalne sucharki orkiszowe, przygotowane specjalnie z myślą o naszych najmłodszych pociechach.

Produkty powiązane

Góra