Curry Indyjskie BIO 50g Lebensbaum

BP_5070

12,65 zł

Zyskujesz 12 pkt [?]
Curry jest mieszanką przypraw. Jest narodową przyprawą w kuchni indyjskiej. W skład curry może wchodzić od kilku do kilkudziesięciu zmielonych przypraw. Curry stosuje się najczęściej do potraw mięsnych takich jak drób, wołowina czy baranina.

Producent:

kurkuma*, gorczyca*, kolendra*, pieprz*, czosnek*, chili*, imbir*

 *produkt pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem kontroli DE-001

Firma Lebensbaum powstała ponad 30 lat temu. Cała historia firmy zaczyna się od prowadzenia małego ekologicznego sklepu w miejscowości Diepholz przez Pana Urlicha Waltera. Z braku w swojej ofercie herbaty, kawy i przypraw narodził się pomysł podróży po świecie w celu wyszukiwania owych produktów. Tym właśnie sposobem powstała firma Lebensbaum, która obecnie zajmuje się produkcją najwyższych jakościowo przypraw, kaw i herbat z takich regionów jak Francja, Egipt, Indie czy też Ameryka Południowa.

Produkty marki Lebensbaum można znaleźć w organicznych sklepach spożywczych na terenie Niemiec i za granicą. Wszystkie produkty firmy Lebensbaum są w 100% ekologiczne i pochodzą z najdalszych zakątków świata.
Czas wysyłki 3-5 dni

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Curry Indyjskie BIO 50g Lebensbaum

Curry Indyjskie BIO 50g Lebensbaum

Curry jest mieszanką przypraw. Jest narodową przyprawą w kuchni indyjskiej. W skład curry może wchodzić od kilku do kilkudziesięciu zmielonych przypraw.

Produkty powiązane

Góra