Pudełka Małe 2szt Blue Done by Deer

BS_57702

70,84 zł 77,00 zł

Zyskujesz 70 pkt [?]

Done by Deer Pudełka Małe 2szt Blue
Numer kat. 57702

Zestaw dwóch zamykanych pudełek z w kropeczki, baloniki i ukochane zwierzątka Done by Deer wkomponują się w każdy wystrój pokoju. Pomogą w utrzymaniu porządku w pokoju naszych pociech, ale mogą być również jego dodatkową dekoracją. Urocze pudełka sprawią, że obowiązek sprzątania  stanie się świetną zabawą. Organizacja pokoju pełnego zabawek od dzisiaj nie będzie problemem. Swoim urokiem zachwycą wszystkich, zarówno tych młodszych jak i starszych.

Materiał: pudełka wykonane są z tektury

Wymiary małego pudełka:
- szerokość 15 cm
- wysokość 15 cm
- głębokość 15 cm

Wymiary większego pudełka:
- szerokość 17 cm
- wysokość 17 cm
- głębokość 17 cm

Done by Deer to skandynawska firma projektująca zabawki z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Done by Deer wykorzystuje w swoich produktach skandynawskie wzornictwo. Poprzez kombinację różnych kolorów i materiałów projekty pobudzają zmysły dziecka. Dzięki charakterystycznej grafice produkty mają odniesienie do skandynawskiego stylu życia. Wszystkie produkty Done by Deer są całkowicie przyjazne i bezpieczne dla dziecka.
 

tektura

Producent:

Done by Deer to Skandynawska firma projektująca zabawki z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Done by Deer wykorzystuje w swoich produktach skandynawskie wzornictwo. Poprzez kombinację różnych kolorów i materiałów projekty pobudzają zmysły dziecka. Dzięki charakterystycznej grafice produkty mają odniesienie do skandynawskiego stylu życia. Wszystkie produkty Done by Deer są całkowicie przyjazne i bezpieczne dla dziecka.
Czas wysyłki2-3 dni
PromocjeDzień Dziecka 2019

Napisz opinię

Pudełka Małe 2szt Blue Done by Deer

Pudełka Małe 2szt Blue Done by Deer

Produkty powiązane

Góra