Puzzle Jigsaw Safari 2 lata Melissa & Doug

M&D_11892

54,89 zł 60,99 zł

Zyskujesz 54 pkt [?]

Wspaniałe, niezwykle kreatywne puzzle dla dzieci od dwóch lat. Cztery zwierzątka, każde składa się z kilku elementów. Dziecko nie tylko dopasowuje kształty, ale stara się również odpowiednio połączyć elementy. Na rynku dostępnych jest wiele puzzli jednoelementowych dla najmłodszych Puzzle Jigsaw jest dużo bardziej rozwojowe, wymaga większej kreatywności i spostrzegawczości. Dziecko uczy się dopasowywać i łączyć ze sobą elementy. Jedna z najbardziej kreatywnych puzzli dla najmłodszych. Wykonane z wysokiej jakości drewna, piękne kolory i piękne wzory zachwycą każde dziecko. Wymiary: 39,5 x 29,5 cm. Łączna ilość elementów: 20.

Producent:

Melissa & Doug to firma, która zaczęła projektowanie zabawek w piwnicy ponad 20 lat temu! W tym momencie oferuje ponad 2000 produktów dla dzieci w każdym wieku. Zabawki Melissa & Doug są niezwykle lubiane przez dzieci, ale również cenione przez ich rodziców. Charakteryzują się niesamowitym wzornictwem, doskonałą jakością oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany.

Czas wysyłki24 godziny
PromocjeWrześniowe Czyszczenie -30%

Napisz opinię

Puzzle Jigsaw Safari 2 lata Melissa & Doug

Puzzle Jigsaw Safari 2 lata Melissa & Doug

Wspaniałe, niezwykle kreatywne puzzle dla dzieci od dwóch lat. Cztery zwierzątka, każde składa się z kilku elementów. Dziecko nie tylko dopasowuje kształty, ale stara się również odpowiednio połączyć elementy.

Produkty powiązane

Góra