Napój ryżowy Basmati z wapniem FT BIO 500ml Alce Nero

BP_8126

8,08 zł

Zyskujesz 8 pkt [?]

Ekologiczny napój ryżowy z ryżu Basmati z dodatkiem wapnia, nie zawiera cholesterolu oraz laktozy. Jest produktem w 100% roślinnym. Charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu oraz niskim indeksem glikemicznym. Ziarna ryżu bogate są w  wszelkiego rodzaju witaminy z grupy B, fosfor, wapń, magnez oraz naturalny błonnik pokarmowy.

Producent:

Woda, pełnoziarnisty ryż basmati*(17%), olej słonecznikowy tłoczony na zimno*, algi morskie (Lithothamnium calcareum - 0,35%), sól morska. *Składniki ekologiczne.
Alce Nero powstała w 1970 roku, kiedy dwóch młodych włoskich rolników zdecydowała się podjąć nowy rodzaj działalności – produkcja zdrowej żywności z poszanowaniem środowiska. Wkrótce Alce Nero stało się pionierem ekologicznej rewolucji, łączącej stare metody upraw z najbardziej zaawansowanymi badaniami w zakresie zdrowia i środowiska naturalnego. Dzisiaj techniki produkcyjne ewoluowały, ale znak jakości firmy nadal opiera się na prostych zasadach, na bazie których Alce Nero wyrosło – z miłości do żywności, poszanowania środowiska naturalnego i zakazu stosowania syntetycznych substancji chemicznych.

Alce Nero dziś jest nie tylko wiodącą marką produkcji organicznej we Włoszech, ale również staje się rozpoznawalnym znakiem towarowym na całym świecie. Celem firmy jest utrzymanie stałego rozwoju, upowszechnianie i pielęgnowanie w sobie pasji do poprawy jakości produktów, rolnictwa Fair Trade i ochrony środowiska, które nadal jest pełne bogactw naturalnych.
Czas wysyłki 3-5 dni

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Napój ryżowy Basmati z wapniem FT BIO 500ml Alce Nero

Napój ryżowy Basmati z wapniem FT BIO 500ml Alce Nero

Ekologiczny napój ryżowy z ryżu Basmati.

Produkty powiązane

Góra