Tylko online

Limonki świeże BIO siatka ok. 0,25 kg

SWIE_0061

9,85 zł

Zyskujesz 9 pkt [?]

Limonki świeże BIO (opakowanie ok. 0,25 kg). Produkt posiada oznaczenie i certyfikat rolnictwa ekologicznego. Sprzedawany na wagę w opakowaniach zbiorczych (worki, tacki). Kraj pochodzenia: Francja (kraj pochodzenia każdej partii może się różnić). Jednostka Certyfikująca AGROBIOTEST PL-EKO-07.

 

Waga sprzedawanego produktu jest orientacyjna i może się nieznacznie różnić (+/- 5%) od wagi na opakowaniu. Dołożymy wszelkich starań, żeby wysyłane do Państwa produkty miały wagę zgodną lub większą od wagi podanej w sklepie internetowym. Produkty na wagę dostarczamy wyłącznie w opakowaniach zbiorczych, nie ma możliwości zakupu mniejszej ilości niż jedno opakowanie zbiorcze.

 

Zamówienia i dostawy - Ważne informacje

 

Zamówienia złożone do poniedziałku, do godziny 12:00
Realizacja zamówienia (wysyłka): wtorek
Dostawa do Klienta: środa

Zamówienia złożone do środy, do godziny 12:00
Realizacja zamówienia (wysyłka): czwartek
Dostawa do Klienta: piątek

Firma kurierska dostarcza przesyłki w godzinach 8:00-17:00.

 

Wszystkie dostawy Świeżych produktów realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich z gwarancją dostawy na następny dzień roboczy.

 

Prosimy o dokonywanie przemyślanych zakupów i obecność w dniu dostawy pod adresem wskazanym w zamówieniu. Reklamacje odnośnie świeżości produktów nie będą uwzględniane w przypadku nieobecności Klienta w dniu dostawy pod adresem wskazanym w zamówieniu.
Czas wysyłki2-3 dni

Napisz opinię

Limonki świeże BIO siatka ok. 0,25 kg

Limonki świeże BIO siatka ok. 0,25 kg

Limonki świeże BIO (opakowanie ok. 0,25 kg). Produkt rolnictwa ekologicznego.

Produkty powiązane

Góra