Poncho Dinozaur 1-4 lata Little Life

TUB_L12530

132,00 zł

Zyskujesz 132 pkt [?]

Młodzi odkrywcy mogą zmienić się w swoje ulubione zwierzątko dzięki temu ultralekkiemu plażowemu poncho. Jest ono wykonane z materiału doskonale absorbującego wodę (8 razy szybciej niż standardowy ręcznik plażowy), posiada zatrzaski pod rękami tworzące rękawy. Materiał z którego jest wykonane zatrzymuje promieniowanie słoneczne (UPF +50) pozwalając na bezpieczne zabawy na słońcu. Doskonale sprawdzi się zarówno na plaży jak i na basenie. Cechy: bardzo lekkie, zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu, waga 200 g, rozmiar 70 x 60 cm, produkt zgodny z normą EN71-2 (Łatwopalność) i EN71-3 1995. Materiał: 85% Polyester,15% Nylon

Producent:

LittleLife to wiodąca brytyjska marka w projektowaniu i produkcji produktów outdoorowych dla dzieci. Tworząc produkty dla dzieci firma zawsze ma na uwadze bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Wszystkie funkcje produktów są przemyślane i przetestowane, tak aby dać rodzicom gwarancję komfortu i bezpieczeństwa ich dziecka. LittleLife wierzy, że sukces wynika z wielu lat projektowania produktów do wypraw i podróżowania po świecie.

Czas wysyłki 2-5 dni

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Poncho Dinozaur 1-4 lata Little Life

Poncho Dinozaur 1-4 lata Little Life

Młodzi odkrywcy mogą zmienić się w swoje ulubione zwierzątko dzięki temu ultralekkiemu plażowemu poncho. Jest ono wykonane z materiału doskonale absorbującego wodę.

Produkty powiązane

Góra