Taniej -10%

Pieluszki ekologiczne 4 Maxi 23 szt. 7-14kg Muumi

Pieluszki ekologiczne 4 Maxi 23 szt. 7-14kg Muumi

DALT_018

35,99 zł 39,99 zł

Zyskujesz 35 pkt [?]

Wysokiej jakości fińskie pieluszki jednorazowe wykonane wyłącznie z czystych i bezpiecznych surowców. Posiadają skandynawski certyfikat ekologiczny Nordic ecolabel a także hipoalergiczną certyfikacje Fińskiej Organizacji ds. Zwalczania Astmy i Alergii. Waga: 7-14 kg. Ilość pieluszek w opakowaniu zbiorczym: 23 szt. 


Dla dobrego samopoczucia każdego niemowlęcia niezwykle ważne jest, by pieluszka była chłonna i sucha. Wysokiej jakości fińskie pieluszki Moomin wykonane wyłącznie z czystych i bezpiecznych surowców są niezwykle delikatne dla skóry dziecka. Pieluszki Moomin nie są nasączone żadnym kremem ani substancjami zapachowymi. Ich miękka powierzchnia wewnętrzna wykonana jest z materiału przepuszczającego powietrze. Warstwa zewnętrzna przypomina w dotyku tkaninę, a szczelne ściągacze przy nóżkach idealnie zapobiegają przeciekaniu zawartości! Producent bierze na siebie odpowiedzialność za środowisko naturalne dlatego pieluszki zostały wyróżnione certyfikatem „Nordic ecolabel”. Opakowanie pieluszek Moomin wykonane jest z materiału ulegającego biodegradacji. Może być wykorzystane ponownie jako worek na odpady biodegradowalne. Pieluszki Moomin produkowane są z fińskiej masy celulozowej wybielanej tlenem, a nie przy użyciu chloru. Taka metoda wybielania jest bezpieczniejsza zarówno dla środowiska, jak i dla skóry niemowlęcia. Nie zawierają żadnych wybielaczy optycznych, lateksu, formaldehydów, ftalanów ani żadnych innych środków chemicznych, są przebadane dermatologicznie. Od dawna współpracujemy z fińską organizacją ds. Zwalczania Astmy i Alergii (Allergy and Asthma Federation) która kontroluje jakość naszych produktów. Pieluszki Moomin produkowane są przez rodzinną firmę Delipap Oy. 


 


Pieluszki Muumi nie zawierają:


 • parabenów,
 • formaldehydów,
 • kalafonii,
 • dioksyn,
 • triklosanu,
 • kauczuku,
 • związków cynoorganicznych (TBT, itp.),
 • zanieczyszczeń metalu,
 • ftalanów,
 • środków nawilżających,
 • perfum lub płynów kosmetycznych,
 • substancji chemicznych sklasyfikowanych jako szkodliwe, drażniące, wywołujące alergię, uczulające, rakotwórcze, mutagenne, teratogenne lub szkodliwe dla środowiska, wykorzystywanych w surowcach ani w produkcji końcowej

 Czym jest certyfikat „Swan-label”?„Swan-label” jest oficjalnym skandynawskim oznakowaniem produktów ekologicznych („Nordic ecolabel”). Jest to pierwszy międzynarodowy certyfikat najwyższych standardów środowiskowych, który został wprowadzony przez Nordycką Radę Ministrów (Nordic Council of Ministers) w 1989 roku. „Swan-label” nie jest oznakowaniem obligatoryjnym dla przedsiębiorstw. Kryteria certyfikacji opracowywane są przez bezstronną organizację zewnętrzną, która przyznaje również prawa do używania tego oznakowania. Kryteria certyfikacji opierają się na ocenie okresu eksploatacji produktu z uwzględnieniem wszystkich potencjalnych zagrożeń dla środowiska naturalnego, od chwili wyboru i pozyskania zasobów naturalnych do momentu utylizacji produktu.

Producent:

Pieluszki Muumin produkowane są przez rodzinną firmę Delipap Oy. Jest to jedyna firma w Finlandii, która produkuje pieluszki jednorazowe. Produkty Muumi posiadają skandynawski certyfikat ekologiczny Nordic ecolabel a także hipoalergiczną certyfikacje Fińskiej Organizacji ds. Zwalczania Astmy i Alergii.

Czas wysyłki 24 godziny
Opakowanie Foliowe

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Pieluszki ekologiczne 4 Maxi 23 szt. 7-14kg Muumi

Pieluszki ekologiczne 4 Maxi 23 szt. 7-14kg Muumi

Produkty powiązane

Góra