Pieluszki ekologiczne Midi 40 szt 5-8 kg Beaming Baby

E&M_BMN02394

108,99 zł

Zyskujesz 108 pkt [?]

 Ekologiczne pieluszki jednorazowego użytku, które w przeciwieństwie do tradycyjnych jednorazówek nie zawierają szkodliwych dla zdrowia maluszka chemikaliów oraz ulegają biodegradacji. W tych pieluszkach zdecydowanie obniżono liczbę substancji chemicznych zawartych w popularnych jednorazówkach. Skóra dziecka lepiej oddycha. Ponadto pieluszki Baby Beaming są całkowicie wolne od GMO, a delikatny rumianek w nich zawarty koi skutecznie skórę dziecka. Warstwy chłonnej pieluszki nie wykonano z plastiku, lecz z bawełny i kukurydzy. nie narażasz więc dziecka na styczność ze szkodliwymi polikrynalami. Zwykłe pieluchy jednorazowe to połączenie szkodliwych związków chemicznych (poliakrylanów), bielonej chlorem miazgi drzewnej oraz nieprzepuszczalnej warstwy plastiku. Przebywanie w takim środowisku, to dla delikatnej skóry maluszka bardzo duże obciążenie. Najczęściej reaguje ona podrażnieniem, przesuszeniem, wysypką lub pieluszkowym zapaleniem. Jednorazówki to również zatruwające środowisko naturalne niebezpieczne odpady. Szacuje się, że czas ich rozkładu wynosi 300-400 lat, a tylko jedno dziecko w ciągu całego okresu pieluszkowania zużywa przeciętnie 6000 sztuk produkując 1,5 tony śmieci. Idealnym rozwiązaniem jest używanie nowoczesnych pieluszek wielorazowych. Jednak pomimo ich nieocenionych zalet, w pewnych sytuacjach jak: długa podróż, wakacje czy choroba stają się mało praktyczne. Aby nie musieć wybierać pomiędzy zdrowiem maluszka, a naszą wygodą firma BEAMING BABY stworzyła ekologiczne pieluszki jednorazowego użytku.

Producent:

Użyto skrobi kukurydzianej oraz nie bielonej chlorem miazgi drzewnej.

Beaming Baby to producent pieluszek, akcesoriów do pieluszek i całej gamy produktów do naturalnej pielęgnacji dziecka. Pieluszki marki Beaming Baby są jednymi z najbardziej popularnych pieluszek biodegradowalnych na świecie. Dodatkowo uznane zostały za najlepsze biodegradowalne pieluszki w Wielkiej Brytanii.

Pieluszki marki Beaming Baby nie zawierają niebezpiecznych związków SLS, obniżono w nich zawartość poliakrylanu sodu do minimum. Celuloza do ich produkcji pochodzi tylko z lasów o zrównoważonej gospodarce (certyfikat FSC). Żaden składnik nie był modyfikowany genetycznie.

Beaming Baby To firma z ideologią, która widoczna jest w każdym etapie produkcji i polityce działalności.
Czas wysyłki 2-3 dni

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Pieluszki ekologiczne Midi 40 szt 5-8 kg Beaming Baby

Pieluszki ekologiczne Midi 40 szt 5-8 kg Beaming Baby

Ekologiczne pieluszki jednorazowego użytku, które w przeciwieństwie do tradycyjnych jednorazówek nie zawierają szkodliwych dla zdrowia maluszka chemikaliów oraz ulegają biodegradacji.

Produkty powiązane

Góra