Danie dla niemowląt warzywa z pasternakiem powyżej 12 m-ca życia BIO 250g Biobim Joannusmolen

VIN_0053

8,95 zł

Zyskujesz 8 pkt [?]

Ekologiczny, pełnowartościowy i lekkostrawny obiadek warzywny dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Wartość odżywcza w 100g. produktu: 162kJ/39kcal; białko – 1,2g; tłuszcz - 0,3g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 0,06g; węglowodany – 6,5g, w tym cukier – 2,5g; sól – 0,085g
Sposób przygotowania: Wymieszać zawartość słoiczka. Podgrzać odpowiednią ilość do spożycia. Upewnij się, że temperatura jest prawidłowa. Resztki poddane podgrzaniu należy zawsze wyrzucać. Raz otwarty słoiczek może być przechowywany maksymalnie do 48 godzin, zakręcony w lodówce. Najlepiej spożyć przed: data na wieczku.
Produkt przeznaczony do spożycia powyżej 12 miesiąca życia.
Wieczko bezpieczeństwa, Jeśli pokrywka przy otwarciu wyraźne nie 'kliknie' nie należy spożywać zawartości. Brak wyraźnego 'kliknięcia' i wypukłe wieczko bezpieczeństwa sygnalizuje nieszczelność opakowania.

Producent:

marchew*, woda, ziemniaki*, szpinak*, proso**, pasternak* (2%), przecier pomidorowy**, por*, zioła**. * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego i biodynamicznego, ** składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Firma Joannusmolen specjalizuje się w produkcji żywności ekologiczne od 1980 roku. Jedną z najważniejszych linii produktów jest Biobim, to wysokiej jakości, ekologiczne produkty dla dzieci. Innowacyjna formułą, bogate doświadczenie w produkcji produktów karmienia dla niemowląt oraz szczególne podejście osobiste pozwoliło firmie Joannusmolen stworzyć, produkty wyjątkowo dobre, bezpieczne i cenione przez Mamy na całym świecie. Naturalne produkty Biobim to niezwykle szeroka oferta produktów dla niemowląt, owocowych i warzywnych przekąsek oraz kaszek mlecznych i bezmlecznych.
Czas wysyłki 24 godziny

No customer reviews for the moment.

Napisz opinię

Danie dla niemowląt warzywa z pasternakiem powyżej 12 m-ca życia BIO 250g Biobim Joannusmolen

Danie dla niemowląt warzywa z pasternakiem powyżej 12 m-ca życia BIO 250g Biobim Joannusmolen

Ekologiczny, pełnowartościowy i lekkostrawny obiadek warzywny dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Produkty powiązane

Góra