Taniej -7%

Herbatka laktacyjna BIO 20x25 g Dary Natury

Herbatka laktacyjna BIO 20x25 g Dary Natury

BP_7749

7,07 zł 7,60 zł

Zyskujesz 7 pkt [?]

Herbatka wykonana z ekologicznych ziół i owoców. Zwiększa ilość pokarmu, a także dostarcza karmiącej mamie wiele cennych substancji. Składniki znajdujące się w ziołach przechodzą do mleka matki co zapobiega wzdęciom u dziecka. 

Producent:

Ziele rutwicy 20%, liść melisy, pokrzywa, owoc róży i maliny; kminek, porzeczka czerwona, kwiat rumianku, bazylia, koper włoski (w różnych proporcjach).
Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności od 1990 roku. Firma położona jest w południowej części województwa podlaskiego, w powiecie siemiatyckim, w małej, położonej wśród lasów wiosce Koryciny. Rejon wokół firmy charakteryzuje się dużą lesistością oraz zróżnicowaniem terenu. Warunki te sprzyjają występowaniu dużej ilości roślin, które są zbierane jako surowiec zielarski. W tej okolicy od wielu pokoleń istnieje również tradycja zbierania roślin zielarskich ze stanu naturalnego. Surowce używane w produkcji pochodzą z terenu Nadleśnictwa Rudka i obszarów certyfikowanych oraz z gospodarstw ekologicznych. Podczas zbioru ziół ze stanu naturalnego szczególną uwagę przykłada się do zagadnień ochrony środowiska. Osoby zajmujące się zbiorem są systematycznie szkolone, a ilość pozyskiwanych surowców jest ściśle uzgadniana z władzami Nadleśnictwa. Zbiór roślin zagrożonych ustalany jest z Wojewódzkim Konserwatorem Przyrody.
Czas wysyłki2-3 dni

Napisz opinię

Herbatka laktacyjna BIO 20x25 g Dary Natury

Herbatka laktacyjna BIO 20x25 g Dary Natury

Hebatka wykonana z ekologicznych ziół i owoców.

Produkty powiązane

Góra