Kaszka 3-zboża pełnoziarnista BIO Demeter 250g Holle

VIC_0254

12,49 zł

Zyskujesz 12 pkt [?]

Zdrowa i pożywna kaszka jaglana z pełnego przemiału ziarna, przeznaczona dla naszych pociech od 6-go miesiąca życia. Produkt nie zawiera glutenu, mleka i cukru. Wyprodukowany z zachowaniem wszystkich zasad rolnictwa ekologicznego, certyfikowany przez DE-001- Okokontrollstelle i AGRO BIO TEST PL-EKO-07.

 

Sposób przygotowania: z dodatkiem mleka od 6 m-ca życia.
Przygotować 200ml mleka zgodnie z instrukcją na opakowaniu, wsypać 5 łyżek (ok. 25g), dobrze wymieszać, nie gotować. Podawać w temp. ok 37 C. Przyrządzenie dla starszych dzieci i dorosłych: 70ml przegotowanej wody ostudzić do temp. około 50 C, dodać dwie łyżki stołowe kaszki (ok. 10g).

Producent:

Mąka z pełnego przemiału (70% ryżowa, 20% kukurydziana, 10% jaglana), witamina B1

Producent artykułów spożywczych dla niemowląt i dzieci w jakości BIO oraz Demeter (niemieckie gospodarstwa ekologiczne w rolnictwo biodynamicznym), tj.: mleko krowie i kozie w proszku, kaszki orkiszowe i jaglane, ryżowe - mleczne i bezmleczne, dania i deserki gotowe w słoiczkach.
 
Dla dobra dziecka dobierane są tylko starannie wybrane zboża i mleko z ekologicznych gospodarstw, a warzywa, owoce i mięso z ekologicznych upraw Demeter lub kwalifikowanego rolnictwa ekologicznego w południowych Niemczech. Tak wytwarzane i naturalnie uprawiane produkty są smaczne, pełne witamin i wysoce wydajne, co jest bardzo istotne w codziennej diecie u niemowląt i małych dzieci.
Czas wysyłki24 godziny
OpakowanieKartonowe

Napisz opinię

Kaszka 3-zboża pełnoziarnista BIO Demeter 250g Holle

Kaszka 3-zboża pełnoziarnista BIO Demeter 250g Holle

Pełnoziarnista kaszka zbożowa - mix 3 zbóż dla najmłodszych (70% ryżowa, 20% kukurydziana, 10% jaglana)

Produkty powiązane

Góra